Gezond ouder worden met Fit in Balans

Bij het ouder worden is het cruciaal om actief te blijven en de juiste bewegingen te maken om gebreken uit te stellen. De les Fit in Balans bestaat uit 4 blokken van 20 minuten, elk gericht op verschillende aspecten van beweging die essentieel zijn voor het behoud van functionaliteit in het dagelijks leven. Het eerste blok richt zich op balans en core-training, het tweede op functionele krachtoefeningen, zoals tillen en trekken met aangespannen buikspieren. Het derde blok is gewijd aan functioneel rekken om veelvoorkomende klachten bij ouderen, zoals schouder- en nekpijn, te verlichten. Het laatste blok biedt de gelegenheid om kennis te maken en bij te praten met je trainingsmaatjes onder het genot van een bakje koffie.

Wanneer

Maandag van 09:00 tot 10:00 uur
Dinsdag van 10:30 tot 12:00 uur
 

Meedoen?

Werk aan je kracht en stabiliteit en doe er je voordeel mee in je dagelijkse leven. Probeer en volg een gratis proefles!


Wim zijn oefeningen zijn functioneel

 Met de oefeningen van Wim blijf je fit en zelfstandig in het dagelijks leven. Activiteiten zoals boodschappen doen, traplopen of iets van een hoge plank pakken blijven daardoor goed uitvoerbaar. Er is extra aandacht voor veelvoorkomende klachten van ouderen en voor het verbeteren van je evenwicht> Met zijn jarenlange ervaring in de seniorensport weet Wim precies wat je nodig hebt.